WarCraft 2 - Wieża Kalais'a - Logo Fansite
Humans

Jednostki
Budynki
Czary
Bohaterowie
Upgrade
RankSerwisy

diablo

Torchlight 2

Shakes and Fidget

knight online

News Prasa Screeny Download Forum Sonda Księga

15 pażdziernika 2002

I stało się - od dzisiaj dostępne są już wszystkie działy traktujące o Orkach! Huuurrrrraaaa! Wszyscy się cieszą, wystrzeliły fajerwerki, tłumy ludzi krzyczą w eksycytującym podnieceniu, gorąca atmosfera sięga zenitu... ;-) Zanim przejdę do tego, co dokładnie się dzisiaj pojawiło, chciałem jeszcze powiedzieć, a właściwie napisać, o tym iż ta strona jest dostępna z dwóch adresów: war2.angrenost.org oraz http://angrenost.org/~war2/. Chyba powinienem o tym wspomnieć trochę wcześniej ;-) Dobra, oto dzisiejsze nowości:

  • dział Orcs - Budynki traktujący o... hmmm... o czym może być ten dział... zapomniałem...

  • oraz dział Orcs - Upgrade, a w nim: Level 2, Level 3, Level 4, Level 5 i Victory...

W momencie, gdy piszę tego news'a, na ulubioną rasę zagłosowało 310 osób, a wyniki owego głosowania prezentują się następująco:

Orcs 62 % (191)
Humans 38 % (119)

Widzę, że chyba wolicie zieloniutkich. Jeżeli chcecie przyczynić się do zmiany wyników, lub zobaczyć aktualne wyniki głosowania zajrzyjcie do działu Human vs. Orc.


26 września 2002

Dzień dobry, dobry wieczór... hmmm... hej, cześć i czołem, pytacie skąd się wziąłem :-) A ja znowu przybyłem prosto z imprezy, aby wrzucić, specjalnie dla wszystkich miłośników zieloniutkich Orków i w ogóle WarCrafcika, co nieco o naszych milusińskich (czyt. złych, okrutnych, przerażająco strasznych, wrednych i bezwzględnych Orkusiach ;-))) A oto co dla Was przygotowałem:

  • absolutnie nowy i niesamowity ;-) dział Orcs - Czary, traktujący oczywiście o Orkowych czarach.

  • i również absolutnie nowy, i również niesamowicie niesamowity ;-) dział Orcs - Bohaterowie, traktujący, a jakżeby inaczej, o herosach Orkowych.

W Księdze i w paru mail'ach pojawiło się pytanie, czy można dodawać screenshoty do działu Screeny, i jeżeli tak, to jak to zrobić. Otóż jeśli macie jakieś naprawdę fajne i warte zaprezentowania screeny do wysyłajcie je na mój mail, jak mi się spodobają, to wrzucę je na stronkę. W ogóle jak macie jakieś pomysły co do stronki, coś byście chcieli tu zobaczyć to walcie śmiało, piszcie, rysujcie, malujcie, wysyłajcie itd. itp.(I nie chodzi tu o Telekomunikację Polską ;-)


12 września 2002

Przepraszam, przepraszam i jeszcze raz przeraszam. Wybaczcie mi. Nie dość, że prawie cała strona nie działała przez dłuższy okres, to jeszcze nie robiłem żadnych update'ów od półtora miesiąca. Już wyjaśniam dlaczego się tak działo, stało i rozjechało. (?) Otóż jeśli chodzi o nie działające działy, to panowie z Angrenost wprowadzali jakieś zmiany na serwerze i z tego powodu część danych zniknęła. Ja niestety nie byłem w necie od półtora miecha i nie uzupełniłem brakującyh materiałów... :-( Jeśli chodzi o brak newsów i tą przerwę w korzystaniu z netu, hmmm, cóż mogę powiedzieć... CLUBBING, KLABING i jeszcze raz CLUBING, wciągnęło mnie na maxa, w sumie już dawno, ale ostatnie 3 miesiące były niesamowicie pozytywne. Cały czas jestem 2-3 razy w tygodniu w klubie, do tego beforki i afterki... sami rozumiecie, trochę nie miałem czasu na WarCrafta. No, ale wróciłem na chwilę, i oto od dzisiaj wszystko powinno grać jak należy :)

Wszyscy miłośnicy Orków, cieszcie się, obiecałem to w poprzednim newsie... i oto stało się - dodałem dwa nowe działy dotyczące zielonych :-) najeżdzców krainy Azeroth:

Mam nadzieję, że pomożecie mi w uzupełnieniu kilku brakujących rzeczy w tym drugim dziale, po szczegóły zapraszam bezpośrednio do Orcs - Rank.

No i jak zwykle prezentacja wyników głosowania na ulubioną rasę. W momencie wgrywania tego newsa na serwer, mają się one następująco:

Orcs 59 % (140)
Humans 41 % (96)

Dotychczas zagłosowało 236 osób, chcesz wpłynąc na wyniki lub zobaczyć aktualny stan głosownia - zajrzyj tutaj.


31 lipca 2002

Po kilku/kilkunastu (nie pamiętam :) bardzo fajnego imprezowania postanowiłem wreszcie coś dorzucić do Wieży Kalais'a. Ale zanim Wam powiem co nowego dzisiaj sie pojawiło, to muszę wspomnieć o WarCraft III: Reign of Chaos. Wiem, wiem, pewnie juz wszyscy graliście, gracie i grać będziecie :) ale muszę to powiedzieć - ludzie, dwójka WarCraft jest zajebista, ale to co dzieje się w trójce jest po prostu nie do opisania, te jednostki, ich zachowania, grafika, teren, różnice między poszczególnymi rasami, bohaterowie, odwzorowanie terenu, klimat, czary, interface, i mogłbym tak jeszcze wymieniac pół dnia, to wszystko jest niesamowite... A, no i fabuła, w trybie Single Player, budowana m.in. przy pomocy najlepszych filmów jakie widziałem w grze komputerowej...

OK, tak wracając do WarCraft II: Tides of Darkness i tego serwisu, to dzisiaj...

  • ...dodałem dział Prasa, w którym to możecie przeczytac kilka recenzji i zapowiedzi WarCraft II z takich czasopism jak Secret Service i PC Gamer.
A, i jeszcze wyniki głosowania na ulubioną rasę, w momencie gdy wklejam tego newsa, przedstawiają się następująco:

Orcs 57 % (58)
Humans 43 % (43)

W sumie zagłosowało 101 osób, jeśli chcesz zmienić wynik, lub zobaczyć aktualne wyniki głosowania, to zajrzyj do działu Human vs. Orc.

A, i jeszcze informacja dla wszystkich miłośników Orków - następna aktualizacja strony będzie dotyczyła Orkowych działów, już zacząłęm nad nimi pracować... :-))))


14 lipca 2002

Właśnie wróciłem z najfajniejszego wyjazdu na jakim kiedykolwiek byłem, zajebiści ludzie, zajebista zabawa, po prostu mistrzostwo pod każdym względem. Teraz tylko muszę zregenerować trochę szarych komórek... Tak w ogóle to nie widziałem kompa od 2 tygodni, już dawno nie miałem takiej przerwy, ale w sumie dobrze mi to zrobiło...

Dobra, jeśli chodzi o Wieżę Kalais'a to z tego co widzę w mail'ach, które od Was dostaję, i w Księdze, to strona się Wam podoba, bardzo cieszy mnie ten fakt. Jedyne na co narzekacie, to że nie ma nic o Orkach. Nie martwcie się, niedługo się to zmieni, pracuję nad tym, i działy traktujące o Orkach zaczną wyrastać jak grzyby po deszczu ;-)
Okej, przejdżmy lepiej do dzisiejszych nowości:

  • Dodałem dział Humans - Bohaterowie, gdzie znajdziecie opisy ludzkich bohaterów.

  • Dodałem dział Download, w którym to możecie ściągnąć kilka ciekawych rzeczy, jak np. patch do WarCraft II, czy programik do generowania map.

W momencie, gdy piszę tego news'a, na ulubioną rasę zagłosowało 36 osób, a wyniki prezentują się następująco:

Orcs 58 % (21)
Humans 42 % (15)

Jeżeli chcesz przyczynić się do zmiany wyników, lub zobaczyć aktualne wyniki głosowania zajrzyj do działu Human vs. Orc.


29 czerwca 2002

Witam wszystkich wielbicieli starego, ale wciąż mega-miodnego WarCraft II: Tides of Darkness. Na początek może się przedstawię, więc zwą mnie Kalais, założyłem i prowadziłem kiedyś serwis poświęcony pierwszej części Diablo - "Diablo - Biblioteka Kalais'a". Dobra, to tyle o mnie, przejdżmy do konkretów, a więc dzisiaj oficjalna premiera mojej nowej strony traktującej o mistrzowskiej grze - WarCraft II. Pewnie niektórzy się zastanawiają, czemu tyle lat po wydaniu WarCrafta ktoś postanawia zrobić o nim stronkę ? Też się zastanawiałem, ale cóż, taką miałem zajawkę, War2, podobnie jak Diablo1 po prostu rządzi i nigdy się nie zestarzeje :-) A moja strona, mam nadzieję, przedłuży jeszcze życie WarCraft II. Mam nadzieję, że się Wam spodoba ten serwis, aktualizacje będę robił jakoś co 2-3 tygodnie, wiem że to dość rzadko, może się coś zmieni, ale nic nie obiecuję.

P.S. W tej chwili gotowe są wszystkie działy z menu Humans oprócz Bohaterów, oraz działy: Screeny, Linki, Human vs. Orc oraz Księga. Wszystkie pozostałe działy będą oczywiście z czasem się pojawiać, o czym będę informować Was na bieżąco...

P.S.2 Pewnie niektórzy się zastanawiają dlaczego strona nazywa się akurat "Wieża Kalais'a". Już wyjaśniam. Jestem czarodziejem, a każdy czarodziej musi mieć swoją Wieżę, więc właśnie ją sobie wybudowałem :-) wcześniej miałem tylko Bibliotekę...

P.S.3 Mój mail to kalais022@wp.pl, więc jak coś się urodzi, to piszcie bez skrępowania :-)
"WarCraft 2: Tides of Darkness" Copyright © Blizzard Entertainment
"Wieża Kalais'a" Copyright © Kalais Studios
Orcs

Jednostki
Budynki
Czary
Bohaterowie
Upgrade
RankReklama

Co warto obejrzeć - strona o filmach

Reklama na tej stronie

Reklama na tej stronie