WarCraft 2 - Wieża Kalais'a - Logo Fansite
Humans

Jednostki
Budynki
Czary
Bohaterowie
Upgrade
RankSerwisy

diablo

Torchlight 2

Shakes and Fidget

knight online

News Prasa Screeny Download Forum Sonda Księga

Orcs - Czary

Prezentuję tu, wraz z krótkimi charakterystykami, wszystkie orkowe czary występujące w WarCraft II.CZARY OGRE-MAGE'ÓW:

Nazwa: Ikona: Koszt
Rzucenia:
Koszt
Wynalezienia:
Działanie:
Eye of
Kilrogg
70 - Tworzy na jakiś czas oko, którym możemy sterować jak każdą inną jednostką. Jest niezwykle szybkie, i dzięki niemu możesz poodkrywać trochę mapy.
Bloodlust 50 1000 Gold Jeden z najbardziej przydatnych czarów. Jednostka, na którą zostanie rzucony, staje się dwa razy sielniejsza, tzn. zabija wszystkich w dwukrotnie szybszym czasie. Na takiej jednostce pojawia się ikona:
Runes 200 1000 Gold Tworzy, w miejscu gdzie zostanie rzucony, pułapkę. Gdy ktoś na nią wejdzie następuje wybuch, którego następstwem jest zgon. Z jednych Runes wychodzi pięć takich wybuchów.CZARY DEATH KNIGHT'ÓW:

Nazwa: Ikona: Koszt
Rzucenia:
Koszt
Wynalezienia:
Działanie:
Death Coil 100 - Atak zadający całkiem spore obrażenia i posiadający duży zasięg. Może zabić/zranić do trzech przeciwników. Każde trafienie odzyskuje część utraconych Hit Points rzucającego Death Knight'a.
Haste 50 500 Gold Prędkość chodzenia i walczenia jednostki, na którą zostanie rzucony, zostają znacznie przyspieszone. Na takiej jednostce pojawia się ikona:
Raise
Dead
50 1500 Gold Rzucony na jakiekolwiek zwłoki powoduje ich wskrzeszenie w formie szkieletu (Skeleton), który staje się naszą jednostką.
Whirlwind 100 1500 Gold Tworzy trąbę powietrzną, która po rzuceniu rządzi się własnymi prawami i niszczy wszystko, co pojawi się na jej niekontrolowanej drodze.
Unholy
Armor
100 2500 Gold Jednostka, na którą zostanie rzucony, staje się na krótki czas odporna na wszelkie ataki. Na takiej jednostce pojawia się ikona:
Death and
Decay
25 2000 Gold Chyba najpotężniejszy atak powodujący, "wypalanie", z niezwykłą intensywnością miejsca na które zostanie rzucony.UMIEJĘTNOŚĆ GOBLIN SAPPERS:

Nazwa: Ikona: Koszt
Rzucenia:
Koszt
Wynalezienia:
Działanie:
Demolish - - Właściwie nie jest to czar, ale specjalny atak, który powoduje ogromne zniszczenia między innymi budynków, lasów, skał. Niestety można go użyć tylko raz, gdyż jest to forma autodetonacji...

"WarCraft 2: Tides of Darkness" Copyright © Blizzard Entertainment
"Wieża Kalais'a" Copyright © Kalais Studios
Orcs

Jednostki
Budynki
Czary
Bohaterowie
Upgrade
RankReklama

Co warto obejrzeć - strona o filmach

Reklama na tej stronie

Reklama na tej stronie